SEO optimizācija

SEO tavai mājaslapai

Pasūti SEO optimizāciju vai SEO auditu un atrodi sevi Google meklēšanas rezultātos biežāk!

SEO optimizācijas ieguvumi

Vairāk apmeklētāji

Efektīva jūsu mājaslapas SEO optimizācija palīdz tai parādīties augstāk Google meklēšanas rezultātos palielinot apmeklētāju plūsmu jūsu vietnē.

Atpazīstamība

Kad jūsu lapa atrodas augstajās Google meklējuma pozīcijās, tā kļūs redzamāka jūsu potenciālajiem klientiem, kas veicina zīmola atpazīstamību

Vairāk darījumu

Efektīvā SEO stratēģija, ļauj jums iegūt potenciālos klientus, kas jau ir ieinteresēti jūsu produktā, tāpēc veiksmīgā darījuma varbūtība palielinās

Piesakies savas mājaslapas SEO optimizācijai

Saziņa 1st laikā pēc pieteikuma saņemšanas!

Kāpēc ir SEO ir svarīgs

SEO optimizācija ir svarīga jūsu uzņēmuma mājaslapai, jo tā palīdz jūsu lapai parādīties augstākās pozīcijās meklētājprogrammu (piem., Google) rezultātu lapās. Tas nozīmē, ka jūsu lapa būs redzamāka potenciālajiem klientiem, kuri meklē informāciju par jūsu uzņēmumu vai tā piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem.

SEO optimizācija var palīdzēt jums un jūsu uzņēmumam sasniegt šādus mērķus:

 • Pievērst vairāk ieinteresētu klientu uzmanību. Ja jūsu lapa parādās augstākajās pozīcijās, tad vairāk cilvēku to redzēs un daļa no tiem kļūs par jūsu klientiem. 
 • Paaugstināt jūsu uzņēmuma reputāciju. Kad potenciālie klienti redz, ka jūsu lapa ir augstās Google meklēšanas pozīcijās, tas parāda, ka jūsu uzņēmums ir uzticams un respektabls. 
 • Palielināt pārdošanas apjomus. Ja jūsu lapa piesaista vairāk ieinteresētu klientu, tad jums būs lielāka iespēja pārdot viņiem savus produktus vai pakalpojumus. Tādejādi SEO optimizācija var palīdzēt jums palielināt pārdošanas apjomus un gūt lielāku peļņu.

Kas ir iekļauts SEO optimizācijā

Lai veiktu SEO optimizāciju sava uzņēmuma mājaslapuai ņemt vērā šādus faktorus:

 • Atslēgvārdu izvēle. Atslēgvārdi ir vārdi vai frāzes, ko cilvēki izmanto, lai meklētu informāciju Google meklētājā. Izvēloties atbilstošus atslēgvārdus, jūs varat palīdzēt meklētājprogrammām saprast, par ko ir jūsu lapa.
 • Lapas saturs. Jūsu lapas saturs ir svarīgs, lai piesaistītu un informētu potenciālos klientus. Nodrošiniet, lai jūsu saturs būtu kvalitatīvs, informatīvs un atbilstu jūsu mērķauditorijai.
 • Lapas struktūra. Jūsu lapas struktūrai jābūt viegli saprotamam un pārskatāmai. Izmantojiet atbilstošus virsrakstus un apakšvirsrakstus, lai palīdzētu meklētājprogrammām saprast jūsu lapas saturu.
 • Lapas metadati. Metadati ir informācija, kas tiek izmantota, lai aprakstītu jūsu lapu. Nodrošiniet, lai jūsu metadati būtu precīzi un informatīvi.

Veicot šos uzlabojumus mājaslapā jūs varat uzlabot savas SEO pozīcijas meklētājprogrammu rezultātu sarakstos vai piesaistīt SEO speciālistu. Esmu gatavs sniegt jums profesionālu palīdzību šajā darbā.

Piesakies savas mājaslapas SEO optimizācijai

Saziņa 1st laikā pēc pieteikuma saņemšanas!

Mūsu klienti

Man uzticējās vairāk par 200 klientiem no dažādām nozarēm.​

Klientu atsauksmes

Daži no vairāk kā 200+ klientiem, kas ir apmierināti ar manu darbu

Esam priecīgi sadarboties ar Maksimu. Spēj sadzirdēt mūsu vēlmes, kā arī pats piedāvā idejas

Laura
Veikals Kante

Maksims veiksmīgi uztur vairākas mūsu mājas lapas, piesaista tām klientus un veido SEO par ko esam ļoti apmierināti

Dainis Gutfricis
SIA "D Būve"

Sadarbojamies ar Maksimu jau vairāk par 3 gadiem un esam pilnībā apmierināti gan ar mājas lapu, gan ar piesaistītiem klientiem internetā. Noteikti iesakām!

Gražina Šandroha
SIA "Dental Septiņi"
SEO optimizācija ir procesu kopums, kura mērķis ir uzlabot jūsu vietnes pozīciju meklētājprogrammu rezultātu lapās (SERP). Tas tiek panākts, uzlabotu jūsu vietnes atbilstību meklētājprogrammu kritērijiem.

SEO optimizācija var sniegt jums šādas priekšrocības:

 • Palielināts vietnes apmeklējums
 • Paaugstināta zīmola atpazīstamība
 • Paaugstināta pārdošanas apjoms

Ir divi galvenie SEO optimizācijas veidi:

 • On-page SEO ir process, kura mērķis ir uzlabot jūsu vietnes saturu un struktūru, lai tā būtu atbilstoša meklētājprogrammu kritērijiem.
 • Off-page SEO ir process, kura mērķis ir uzlabot jūsu vietnes autoritāti un uzticamību, nodrošinot citu vietņu saites uz jūsu vietni.
Esmu pieredzējis un kvalificēts SEO speciālists, kas strādā ar uzņēmumiem no dažādām nozarēm. Man ir 10+ gadu pieredze SEO optimizācijas jomā, un es spēju sniegt jums kvalitatīvus pakalpojumus, kas palīdzēs jums sasniegt savus biznesa mērķus.

Manas, kā SEO speciālista izmaksas ir atkarīgas no konkrētā uzdevuma sarežģītības un apjoma. Piedāvāju individuālu pieeju katram klientam un cenšos atrast labāko risinājumu, kas atbilst jūsu budžetam.

SEO optimizācija ir ilgtermiņa ieguldījums, kas var sniegt jums ilgtermiņa priekšrocības. Kad jūsu vietne ir optimizēta SEO, tā būs redzamāka potenciālajiem klientiem, kas var izraisīt palielinātu šīs mājaslapas apmeklējumu, paaugstinātu zīmola atpazīstamību un paaugstinātu pārdošanas apjomu.

Scroll to Top