Mājaslapu izstrāde

No vīzītkartes tipa līdz e-veikalam

Mājaslapas, kas veidotas pēc aktuāliem digitālā mārketinga principiem

Kāpēc manis izstrādātās mājaslapas piesaista klientus?

Pievilcīgs dizains

Izstrādātās mājaslapas atbilst aktuālākām tendencēm dizainā un vienlaicīgi ir unikālas un uz pārdošanu orientētas.

Responsivitāte

Mājaslapas izskatās vienlīdz izcili un ir funkcionālas gan datoros, gan mobilajās ierīcēs

Uz pārdošanu orientētas

Manis Izstrādātās mājaslapas piesaista klientus, jo veidotas balstoties uz 10+ gadu pieredzi web izstrādē un digitālā mārketingā

SEO optimizētas

Veidotās mājas lapas atbilst visām SEO vadlīnijām un principiem un pēc mājaslapas nodošanas lapa būsiet atrodama Google meklēšanas rezultātos, kas kopā ar Google reklāmu papildinās jūsu klientu klāstu

Ērti administrēt

Mājas lapas izveidē tiek izmantota WordPress satura vadības platforma, kas ļaus pašam ātri un viegli pievienot un rediģēt saturu nepiesaistot papildus mājas lapu uzturēšanas speciālistus.

Analītika

Klientu mājaslapām tiek peslēgti dažādi analītikas rīki, kā Google Analitics, pateicoties kuram ir iespēja sekot līdzi apmeklētāju aktivitātei un veikt nepieciešamos uzlabojumus mājaslapā.

Piesakies savas mājaslapas izveidei!

Saziņa 1st laikā pēc pieteikuma saņemšanas!

Kāpēc veidot mājaslapu?

Internetu mūsdienas lieto praktiski ikviens un tieši mājaslapa viedo jūsu tēlu internetā. Mājaslapa, kuru bieži sauc arī par weblapu ir  ne tikai spēcīgs klientu piesaistes rīks, bet absolūtā nepieciešamība neatkarīgi no jūsu biznesa lieluma vai nozares.

Iedomājaties, ka ejot pa ielu ieraugat pievilcīgu veikala skatlogu un nolemjat ieet šajā veikalā – tieši tāpat darbojas arī mājaslapas. 

No otras puses, ja jūsu potenciālais klients klients nespēj ātri atrast informāciju par jūsu uzņēmumu internetā, tad šis klients acīmredzot aizies pie konkurenta, kam mājaslapa ir un tā ir viegli atrodama. Tāpēc esmu pārliecināts, ka jebkuram uzņēmumam jābūt profesionālai un mūsdienīga mājaslapai.

Ir iespējams realizēt jebkuru jūsu ieceri – sākot ar vienkāršu vizītkartes tipa mājaslapas izveide, ziņu portālu (blogu) vai lielu, funkcionālu e-veikalu, kas pilnībā spēj pārcelt jūsu produktu tirdzniecību e-vidē.

Pārdomāta, pievilcīga un saturiski pareizi veidota mājaslapa  – ir vieta, kur gan jūsu esošie klienti, gan jaunie apmeklētāji var pasūtīt jūsu produktus vai pakalpojumus, kā arī uzzināt jūsu uzņēmuma pēdējos jaunumus.

Dizains, kas piesaista uzmanību

Visas izstrādātās mājaslapas ir veidotas pieturoties pie mūsdienīgām grafiskā dizaina tendencēm un principiem, kas piesaista apmeklētāju uzmanību un veicina pārdošanu.

Mājaslapas tiek viedotas gan uz esošiem mājaslapu dizaina sagatavēm, gan arī piesaistot grafisko dizaineri, kas izstrādās jums unikālu dizainu, izcels Jūs jūsu konkurentu vidū.

Tāpat varam piedāvāt jums mūsu partneru, kas palīdzēs jums izveidot Google Ads vai Facebook Ads reklāmas

Piesakies savas mājaslapas izveidei!

Saziņa 1st laikā pēc pieteikuma saņemšanas!

Ērta administrēšana

Mājaslapas tiek veidotas uz populārā WordPress CMS bāzes, kas ir satura vadības sistēma, kas ļauj vienkārši un ātri pievienot jebkuru mājaslapai domātu saturu. Šādas mājaslapas bieži sauc par WordPress lapām.

Šobrīd gandrīz puse (45%) no visām pasaules mājaslapām ir veidotas uz WordPress bāzes.

Pēc mājaslapas nodošanas klienta pārvaldībā – klients, ja vēlas, pats var papildināt savu lapu, veidot jaunas sadaļas, pievienot galerijas un atjaunojot tekstu. 

Taču ja rodas vēlme pēc palīdzības, esam gatavi uzņemties un palīdzēt jums ar jūsu WordPress lapu pēc iespējas ātrāk.

SEO un ātrdarbība

Mājaslapas tiek izstrādātas tā, lai tās atbilst visām Google SEO vadlīnijām, kas izslēdz nepieciešamību piesaistīt papildus SEO speciālistu šo darbu izpildei. 

Tāpat sadarbības procesā informēju klientu kā uzturēt mājaslapu, veidot rakstus, lai arī tālāk celtu jūsu lapas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos.

Svarīgi arī, lai mājaslapas ir ar pietiekami augstu ielādes ātrumu, kas ir ļoti svarīgs parametrs, jo jūsu potencālais klients var nesagaidīt lapas ielādi un izvēlēties jūsu konkurentu.   

Piesakies savas mājaslapas izveidei!

Saziņa 1st laikā pēc pieteikuma saņemšanas!

Mani klienti

Man uzticējās vairāk par 200 klientiem no dažādām nozarēm.​

Klientu atsauksmes

Daži no vairāk kā 200+ klientiem, kas ir apmierināti ar manu darbu

Esam priecīgi sadarboties ar Maksimu. Spēj sadzirdēt mūsu vēlmes, kā arī pats piedāvā idejas

Laura
Veikals Kante

Maksims veiksmīgi uztur vairākas mūsu mājas lapas, piesaista tām klientus un veido SEO par ko esam ļoti apmierināti

Dainis Gutfricis
SIA "D Būve"

Sadarbojamies ar Maksimu jau vairāk par 3 gadiem un esam pilnībā apmierināti gan ar mājas lapu, gan ar piesaistītiem klientiem internetā. Noteikti iesakām!

Gražina Šandroha
SIA "Dental Septiņi"

Mūsdienās, jaunā mājaslapa ir obligāts faktors jebkura biznesa izaugsmei un stabilai attīstībai. Jūsu mājaslapā jūs varat pievienot gan informāciju par jūsu pakalpojumu vai produktu, gan arī informēt jūsu esošos un potenciālos klientus par svarīgām izmaiņam, jaunumiem un akcijām.

Ja jūs sākat biznesu un jums ir savs produkts, kas kā jums šķiet iepatiksies cilvēkiem, tad noteikti jūs varat sākt no no neliela e-veikala. Attīstoties, jūs varētu papildināt jūsu web veikalu ar papildus produktiem, jaunām maksāšanas un piegādes iespējām.

No otras puses, ja jums jau ir fiziskais veikals, e-veikals bagātinās jūsu biznesu, piesaistīs vairāk klientus un dos iespēju pastāstīt par jūsu veikalu visai pasaule. Tas iespējams izveidojot papildus Facebook lapas, Google vai Facebook reklāmas un citas iespējas

Lai arī mēs cenšamies piedāvāt mūsu klientiem optimālākās mājaslapu izstrādes izmaksas, tomēr šādas izmaksas varētu būt atkarīgas no vairākiem faktoriem:

  • Cik valodas būs mājaslapa?
  • Cik mājaslapā būs atsevišķu sadaļu?
  • Vai ir pieejamas profesionālas bildes vai būtu jāpiesaista mūsu fotogrāfs?
  • Vai mājaslapai ir gatavs teksts vai būtu jāpiesaista attiecīgs speciālists?
  • Vai mājaslapai būs nepieciešamas pieteikuma formas vai cita unikālā funkcionalitāte?

Mājaslapas izstrādes laiks ir atkarīgs no tā, cik apjomīga, sarežģīta, strukturēta būs jūsu lapa. Tāpat svarīgi ir tas, vai jau ir sagatavots mājaslapas saturs (teksti, attēli). Izstrādes termiņu iespaido tas, vai esat gatavi veidot lapu uz jau gatavās veidnes vai vēlēsieties unikālu dizainu jūsu mājaslapai.

Piedāvājam web izstrādes un digitālā mārketinga āģentūru kvalitāti pie saprātīgām cenām. Esam gatavi piesaistīt jebkuru ar mājaslapu izstradi un digitālo mārketingu saistītos speciālistus, ja nevarēsim tikt galā paši. 

Savā darbā izmantojam WordPress satura vadības sistēmu, kura ir ļoti draudzīga lietotājam ar samērā mazu pieredzi. Ir iespēja arī novadīt apmācības jums vai jūsu uzņēmuma pārstāvim, lai varat pilnībā uzturēt un papildināt mājaslapu pats.

Protams, varam piedāvāt jums arī ļoti izdevīgus mājas lapas uzturēšanas nosacījumus.

Jā, noteikti! Ja ir konkrētas sūdzības uz esošo mājaslapu uz WordPress bāzes, esam gatavs izskatīt tekošo situāciju un veikt nepieciešamos labojumus.

Tāpat veicu arī pilnu mājaslapas auditu, kas parāda jūsu mājaslapas tekošo situāciju gan no tehniskā viedokļa (ātrdarbība, SEO, struktūra), gan ņemot vērā digitālā mārketinga likumus un ieteikumus.

Protams. Veidojot mājaslapas jau iekļaujam tajā pamata mājaslapu (on-Page SEO) optimizāciju. Tāpat arī ātrdarbības optimizāciju. Taču ja jūs vēlaties optimizēt SEO vajadzībām jau esošo mājaslapu, esam gatavi veikt SEO auditu un piedāvāt SEO optimizācijas plānu, kuru arī realizēsim.

Scroll to Top