Google Reklāma

Piesaisti klientus tulīt

Izmanto Google Reklāmu, lai piesaistītu klientus, kas meklē tieši tavu produktu

Kāpēc Google Reklāma?

Jauni klienti

Google ir populārākais meklētājs Latvijā un pasaulē. Reklamējoties Google jūs iegūstat klientus, kas jau meklē jūsu preci vai pakalpojumu.

Mērķauditorija

Atlasiet tieši jūsu interesējošus klientus pēc vecuma, dzimuma vai ģeolokācijas.

Maksā par rezultātu

Nekādu slēpto izmaksu - jūs redzēsiet konkrētos jūsu ieguldījumu rezultātu - reālos apmeklētājus, kas nonākuši jūsu mājaslapā

Piesakies Google reklāmai!

Saziņa 1st laikā pēc pieteikuma saņemšanas!

100% atbildes garantija

Google Reklāmas priekšrocības

Pat ja jums ir pievilcīga, sakārtota mājas lapa, kas tās apmeklētājam ļauj ātri iepazīties ar jūsu piedāvātiem produktiem – tas nenozīmē, ka klienti atradīs jūsu mājaslapu plašajā interneta jūrā. Un pat ja jūsu apmeklētājs centīsies atrast tieši jūs – jums priekša Google Meklētāja rezultātu sarakstā, var būt daudzi konkurenti Tāpēc Google  Reklāma (Google Ads vai iepriekš Google AdWords) ir tas rīks, kas palīdzēs jums būt redzamam un nokļūt Google meklēšanas rezultātu augstajās pozīcijās, kas nozīmē, ka jūsu potenciālie klienti noteikti jūs atradīs!

Gogole Reklāma platforma sniedz plašas iespējas – parādīt jūsu reklāma tad, kad jūs to vēlaties, cik bieži un kam tieši. Piemēram, jūs varat parādīt jūsu reklāmu uz atsevišķiem atslēgas vārdiem, tikai darbadienu vakaros, konkrētājās valstīs un citas iespējas

Palīdzēšu jums gan izveidot Google reklāmas kampaņu, gan arī uzturēt to un, ja tas nepieciešams, apmācīšu jūs lietot to pašiem!

Plašas analītikas iespējas

Pateicoties Google Reklāmas platformas integrēšacijai ar Google Analytics jums ir iespēja nekavējoties izvērtēt jūsu reklāmas kampaņas efektivitāti un acumirklī iepauzēt reklāmu, papildināt ar atslēgas vārdiem vai uzlabot to.

Google Analītika (Google Analitics) ļauj jums ne tikai izvērtēt reklāmas kampaņas efektivitāti, bet arī izvērtēt mājas lapas efektivitāti, jo tā sniedz atbildes uz vairākiem jautājumiem – cik ilgi apmeklētāji uzturās jūsu mājaslapā, kādas sadaļas apmeklē, no kādām valstīm ir šie apmeklētāji

Google Reklāma spēj ne tikai piesaistīt jums klientus, bet sadarbībā ar Google Analytics arī dot atgriezenisko saiti jūsu mājas lapai.

Piesakies Google reklāmai!

Saziņa 1st laikā pēc pieteikuma saņemšanas!

100% atbildes garantija

Mani klienti

Man uzticējās vairāk par 200 klientiem no dažādām nozarēm.

Klientu atsauksmes

Daži no vairāk kā 200+ klientiem, kas ir apmierināti ar manu darbu

Esam priecīgi sadarboties ar Maksimu. Spēj sadzirdēt mūsu vēlmes, kā arī pats piedāvā idejas

Laura
Veikals Kante

Maksims veiksmīgi uztur vairākas mūsu mājas lapas, piesaista tām klientus un veido SEO par ko esam ļoti apmierināti

Dainis Gutfricis
SIA "D Būve"

Sadarbojamies ar Maksimu jau vairāk par 3 gadiem un esam pilnībā apmierināti gan ar mājas lapu, gan ar piesaistītiem klientiem internetā. Noteikti iesakām!

Gražina Šandroha
SIA "Dental Septiņi"

Google Reklāma

Biežāk uzdotie jautājumi

Google Reklāma (Google Ads vai iepriekš Google AdWords) ir  Google reklāmas platforma, kas balstās uz ‘maksā par klikšķi’ principa. Šī platforma ļauj uzņēmumiem rādīt reklāmas Google meklēšanas rezultātos un dažādās partneru vietnēs.

Reklāmdevējs vai digitālā mārketinga speciālists izveido reklāmu, nolemj cik lielu budžetu ir gatavs ieguldīt un kādus atslēgvārdus izmantot. Šie atslēgvārdi ir tie vārdi vai frāzes, kas attiecas uz attiecīgo nozari. Galvenais Google reklāmas princips ir tāds, ka reklāmdevējs maksā tikai par klišķi uz tā reklāmas, proti maksā tikai par reāliem mājas lapas apmeklētājiem.

Jā, Google Reklāmu vari izveidot jebkurš, bet kā rāda prakse, tad labāk un izdevīgāk ir piesaistīt Google Reklāmas speciālistu, kas izveidos profesionālu un piesaistošus reklāmas tekstus, piemeklēs atslēgas vārdus, kurus jūsu potenciālie klienti reāli izmanto

Ar cenu, kvalitāti un individuālo attieksmi pret katru klientu. Saņemot digitālās āgentūras Google reklāmas izveides kvalitāti – jūs maksājat par to mazāk. Kā arī jums vienmēr ir tiešs kontakts ar mani un jums nav jāmeklē speciālists, kurš ir noslogots ar daudzām reklāmas kampaņam. 

Lielākoties es sniedzu pilna spektra pakalpojumus – veidoju mājaslapu, uzturu reklāmas kontus, tāpēc esmu pilnībā informēts un spēju pieņemt pareizos lēmumus attiecībā uz jūsu klientu piesaisti.

Google Reklāmas izmaksas – ir atkarīgas no tādiem faktoriem, kā atslēgasvārdi, konkurences, jūsu mērķiem. Balstoties uz jūsu mērķiem un iespējām piedāvāšu jums tādu reklāmas stratēģiju, kas reāli piesaistīs klientus jūsu biznesam.

Google Reklāmas atdevi var izsekot uzreiz pēc reklāmas palaišanas. Ir pieejami vairāki parametri: reklāmas pārādīšanās skaits, klikšķu skaits un citus svarīgus parametrus.

Jā, protams! Jums ir iespēja atlasīt jūms interesējošu auditoriju pēc ģeogrāfiskās lokācijas, vecuma, dzimuma un citiem faktoriem.

Scroll to Top