Facebook Reklāma

Piesaisti klientus populārākā sociālā tīklā izdevīgāk un ātrāk

Kāpēc izvēlēties Facebook Reklāmu?

Izdevīgums

Izmantojot Facebook reklāmas iespējas, jūs Iegūstat potenciālos klientus vai atgādinat par sevi jau esošiem klientiem par relatīvi zemām izmaksām salīdzinot ar citām reklamēšanās platformām.

Mērķauditorija

Facebook Ads platforma, ļauj parādīt jūsu reklāmu tiem cilvēkiem, kas reāli par to interesējas. Tiek izmantoti tādi kritēriji, kā lokācija, vecums, dzimums. Ir iespējas atlasīt savu auditoriju pēc interesēm vai uzvedības un citas iespējas.

Analītika

Facebook reklāma piedāvā plašas analītikas iespējas, kas ļauj maksimāli optimizēt izveidoto reklāmu Facebook sociālā tīklā. Tādejādi iegūstit vēl atbilstošākos klientus savam biznesam.

Piesakies Facebook Reklāmai!

Saziņa 1st laikā pēc pieteikuma saņemšanas!

Kāpēc izvēlēties Facebook Reklāmu?

Facebook Reklāma ir digitālā mārketinga rīks, kas darbojas populārākā sociālā tīklā Latvijā. Jums ir iespēja veidot reklāmas dažādākās formās un veidos. Kā teksta reklāmas, izmantojot vizuāli pievilcīgos banerus vai reklamējot jūsu uzņēmuma Facebook Lapas rakstu.

Jūs varat parādīt savu reklāmu cilvēkiem, kas maksimāli interesējas par jūsu piedāvāto produktu vai pakalpojumu. 

Jāņem vērā, ka ja atbilstošā cilvēka interesēm parādās viņam, tāda reklāma rosina uzticību produktam un izceļ jūsu reklāmu starp pārējām.

Cilvēki, kas meklē tieši tavu produktu

Facebook ir sociālais tīkls, kuru izmanto miljardiem cilvēku katru dienu. Tāpēc tas ir fantastisks veids, kā pastāstīt par savu uzņēmumu un piedāvāto produktu tieši tavai mērķauditorijai balstoties uz tādiem faktoriem, kā vecums, lokācija, interesēs un citiem faktoriem. Tādejādi, pirms parādīt reklāmu cilvēkiem, Facebook rūpīgi atlasīs tos, kas jau meklē un ir ieinteresēti jūsu produkcijā.

Piesakies Facebook Reklāmai!

Saziņa 1st laikā pēc pieteikuma saņemšanas!

Atkārtotais mārketings

Atkārtotais mārketings (re-marketings) piesaisti klientu, kas jau ir apmeklējis tavu mājaslapu, aplikāciju, e-veikalu vai Facebook lapu (Facebook Page). Iespēja parādīt tos produktus, kurus šis klients jau ir mēģinājis nopirkt vai parādi jau lojālam klientam līdzīgu produktu vai pakalpojumu. Šāda pieeja ļauj piesaistīt tavu esošo vai ieinteresēto klientu izmantot papildus pakalpojumus vai iegādāties  viņa interesēm atbilstošu produktu

Piesaisti klientus izdevīgāk

Facebook reklāmas rīks, ja to lieto pareizi, spēj piesaistīt jūsu uzņēmumam klientus par relatīvi zemām cenām. Tas notiek tāpēc, ka Facebook pielāgo jūsu reklāmas un parāda tās lojālai jums apmeklētāju plūsmai. Tādejādi jūs iegustat jaunus, maksātspējīgus klientus, kuri ir meklējuši tieši jūsu produktu

Piesakies Facebook Reklāmai!

Saziņa 1st laikā pēc pieteikuma saņemšanas!

Mani klienti

Man uzticējās vairāk par 200 klientiem no dažādām nozarēm.​

Klientu atsauksmes

Daži no vairāk kā 200+ klientiem, kas ir apmierināti ar manu darbu

Esam priecīgi sadarboties ar Maksimu. Spēj sadzirdēt mūsu vēlmes, kā arī pats piedāvā idejas

Laura
Veikals Kante

Maksims veiksmīgi uztur vairākas mūsu mājas lapas, piesaista tām klientus un veido SEO par ko esam ļoti apmierināti

Dainis Gutfricis
SIA "D Būve"

Sadarbojamies ar Maksimu jau vairāk par 3 gadiem un esam pilnībā apmierināti gan ar mājas lapu, gan ar piesaistītiem klientiem internetā. Noteikti iesakām!

Gražina Šandroha
SIA "Dental Septiņi"

Facebook Reklāma – ir platforma, kas ļauj jums izvietot un parādīt jūsu reklāmu Facebook, Instagram. Jūsu reklāmas parādīsies Latvijā un pasaulē populārākā sociālā tīklā, kuru ikdienā lieto jūsu klienti. 

Jums parādās iespēja pastāstīt par savu produktu populārākā sociālā tīklā. Tai pašā laikā jūs varat pats kontrolēt kam tieši parādīsies jūsu reklāma, kādā laikā, cik bieži.

Jūs varat pats kontrolēt to, kādai auditorijai tiek paradīta jūsu reklāma, parādīšanās biežumu. Tāpat jūs varat izvēlēties auditorijas vecumu, dzimumu to intereses, izvēlēties citus atlases parametrus.

Facebook Reklāmas izmaksas – viens no Facebook reklāmas ieguvumiem ir tas, ka izmaksas ir salīdzinoši zemas, jūs varat vienmēr kontrolēt jūsu budžetu. Taču lai noskaidrotu precīzu budžeta summu ir nepieciešams nodefināt reklāmēšanās mērķus, auditoriju, reklāmu veidu.

Pateicoties advancētai Facebook reklāmas platformā iebūvētai analītikai ir iespējams diezgan precīzi izsekot klienta ceļu no pirmā klikška uz jūsu reklāmas līdz pieteikuma formas aizpildīšanas jūsu mājaslapā. Tāpēc lielā mērā ir iespējams noteikt un apstiprināt konkrētu rezultātu pateicoties statistikai un citiem mājaslapā iebūvētiem mehānismiem.

Jā, Facebook reklāma var parādīties arī Instagram tīklā, tādejādi jūs iegustat jūsu klientus no divām dažādām platformam ar dažādām klientu piesaistīšanas iespējām

Scroll to Top